Skip links
Sıkça Sorulan Sorular

Şeffaf Plaklar hakkında bilgi edinin

Şeffaf Plaklar, özel olarak yapılmaktadır. BPA ve lateks içermemektedir. Leke tutmaz ve sağlığınızı hiç bir şekilde etkilemez. Şeffaf plağın amacı dişlerinizi kademeli olarak istenilen pozisyona getirmektedir. Şeffaf plak kullanmaya başladığınızda günde 18 ile 22 saat kullanmanız ve 10 ile 14 günde bir yeni sete geçmeniz gerekmektedir.

Size göndereceğimiz şeffaf plaklar set halindedir. Her bir set yaklaşık 10 – 14 gün boyunca kullanılmaktadır. Setler size özel yapıldığı için dişlerinize sıkıca oturur ve istediğiniz sonuca kavuşuncaya kadar takmaya devam edersiniz.

Şeffaf Plaklar ne yazık ki her hastaya uygulanamıyor. Hazırlamış olduğumuz ücretsiz Online Testler ile uygun olup olmadığınızı doktorumuz kontrol ettikten sonra belirleyecektir. Uygun olup olmadığınızı öğrenmek için ücretsiz Online Testimizi doldurabilirsiniz.

Dental Traveling olarak sağlık sektöründe 25. yılımızı kutluyoruz. Uzun yıllar boyunca hastalarımızdan olumlu geri dönüşlerini ve değerli fikirlerini aldık. Bu fikirler çerçevesinde kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojik ekipmanlar, uzman kadrolu ekibimiz, ekonomik ve değişmeyen fiyat politikamız ile hastalarımızın güvenini kazanmaya devam ediyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Şeffaf Plaklar, çapraşık, aralıklı ve asimetrik dişler gibi bir çok ortodontik bozukluklar için kullanılmaktadır. Eğer estetik bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız bu tedaviyi uygulayabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Hemen Ara